1. » kontakt
  2. » oferta
  3. » strona główna

znajdujesz się: studia » studia lublin » wyższa szkoła przedsiębiorczości i administracji w lublinie
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

up
down

Kontakt

Zobacz też:

» Kontakt
» Dlaczego WSPA
» Dziekanat
» O uczelni

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
ul. Bursaki 12
20-150 Lublin

NIP 712-23-92-737

Nr konta:
Bank PEKAO SA
34 1240 5497 1111 0000 5006 2380

Telefony
    Rekrutacja
81 45 29 473
e-mail: rekrutacja@wspa.pl
- studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie)
- studia podyplomowe
- studia drugiego stopnia
- studium pedagogiczne
- Lokalna Akademia CISCO

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych
81 746 54 48, 45 29 448
e-mail: dziekanat.wns@wspa.pl

Dziekanat Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych
81 746 00 95
e-mail: dziekanat.wnet@wspa.pl

Biuro Obsługi Studiów Podyplomowych (Dziekanat SPD)
81 45 29 474, 81 45 29 417
e-mail: spd@wspa.pl

Rektorat (Biuro Rektora i Kanclerza WSPA)
81 45 29 410
fax 81 45 29 413
e-mail: rektorat@wspa.pl

Biblioteka
81 45 29 483
e-mail: biblioteka@wspa.pl

Księgowość
81 45 29 510
e-mail: ksiegowosc@wspa.pl

Dział rozliczeń finansowych ze studentami
81 45 29 418
e-mail: rozliczenia@wspa.pl

Dział Płac
81 45 29 419

Biuro Karier i Współpracy z Zagranicą
81 45 29 468
e-mail: biuro.karier@wspa.pl

Marketing
81 45 29 411
e-mail: marketing@wspa.pl

Administracja
81 45 29 479
e-mail: administracja@wspa.pl

Portiernia
81 45 29 489

Informatycy
81 45 29 414





» Więcej kryteriów

test