1. » kontakt
  2. » oferta
  3. » strona główna

znajdujesz się: studia » studia warszawa » olympus szkoła wyższa im. romualda kudlińskiego w warszawie
OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

up
down

Szczegółowe dane kontaktowe

OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego

Centrala: ul. Wolność 2A (mapka dojazdu),
01-018 Warszawa
tel. 022 504 40 00; 022 504 40 39
tel./fax 022 504 40 13
e-mail: rektorat@olympus.edu.pl

Rekrutacja:
• Marta Malinowska
• Katarzyna Gaj
tel. 022 504 40 01; 022 504 40 39
e-mail: rekrutacja@olympus.edu.pl

Rektorat
• Anna Zielińska
tel. 022 504-40-13
e-mail: rektorat@olympus.edu.pl

Biuro Kanclerza
• Alicja Kalecińska
tel. 022 504-40-21
e-mail: sekretariat@olympus.com.pl

Wydział Ekonomiczno-Społeczny

Kierownik Dziekanatu
• Agnieszka Korzeb
tel. 022 504-40-09
e-mail: agnieszka.korzeb@olympus.edu.pl

Obsługa studenta
• Aneta Jatczak
• Małgorzata Ciepłowska
• Anna Mazurek
tel. 022 504 40 11
e-mail: dziekanat@olympus.edu.pl

Wydział Filologii

Obsługa studenta
• Ewelina Paplak
• Agata Paruszewska
tel. 022 504-40-04
e-mail: dziekanat.filologia@olympus.edu.pl

Dział Studiów Podyplomowych
• Magdalena Korzniakow
• Karolina Bujak
tel. 022 504 40 32/34
tel./fax 022 504 40 33
e-mail:
studia.podyplomowe@olympus.com.pl

Obrony
• Małgorzata Borecka
tel. 022 504-40-03
e-mail:
malgorzata.borecka@olympus.edu.pl

Obsługa finansowa studenta
• Agnieszka Przybylska
tel. 022 504-40-20
e-mail:
agnieszka.przybylska@olympus.edu.pl

• Monika Stykowska
tel. 022 504-40-26
e-mail:
monika.stykowska@olympus.edu.pl

Stypendia
• Renata Jaksa - Wilczyńska
tel. 022 504-40-28
e-mail:
renata.jaksa@olympus.edu.pl

Dział Marketingu
Kierownik
• Karolina Kowalska
tel. 022 504-40-31
e-mail:
karolina.kowalska@olympus.edu.pl

• Monika Bielecka
tel./fax. 022 504-40-33
e-mail:
monika.bielecka@olympus.edu.pl

• Kamila Kuśmirowicz
tel. 022 504 40 30
e-mail:
kamila.kusmirowicz@olympus.edu.pl
marketing@olympus.com.pl

Dział Administracji
Kierownik
• Bolesław Skulski
tel. 022 504-40-06
e-mail:
boleslaw.skulski@olympus.edu.pl

Biblioteka
• Mirosława Ulman
tel. 022 504-40-07
e-mail: biblioteka@olympus.edu.pl

Wydziały zamiejscowe

OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego Wydział Zamiejscowy w Łodzi
ul. Rewolucji 1905 r. nr 52, 90-213 Łódź
tel. 042 633 29 84, 042 637 27 65
tel./fax 042 632 06 93
e-mail: lodz@olympus.edu.pl


OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego Wydział Zamiejscowy
w Stalowej Woli
ul. Ks. J. Popiełuszki 4,
37-450 Stalowa Wola
tel. 015 842 90 77; tel./fax 015 842 00 70
e-mail: dziekanatsw@olympus.edu.pl





» Więcej kryteriów

test